Kurumsal Süreçler

Kurumsal süreçlerinizin iyileştirilmesi ile daha az enerji harcayarak daha fazla zaman ve kazanç elde edebilirsiniz. Bu amaçla aşağıdaki  konu başlıklarında size destek olabiliriz.

 1. Stratejik Yönetim
 2. Sunum Becerileri
 3. Süreç Yönetimi

Güçlü ve Mutlu Ekip

Bir şirketin başarılı olması, ekip çalışması ve ekibi etkin bir biçimde yönlendiren liderlerle mümkündür. Sizlere, doğru ekibi kurmanız ve ekibinizle sürdürülebilir, mutlu ilişkiler kurmanız için destek oluyoruz. 

 1. Ekip Kurmak
 2. Çalışan Memnuniyeti
 3. Performans Yönetimi

Satışa Destek

Zaman zaman iş körlüğü oluşur ve terzi kendi söküğünü dikemez hale gelebilir. Bu zamanlarda kendi marka bilinirliğinizi yaratmak ve satışlarınızı artırmanızda destek olmak için yanınızda oluyoruz.

 1. Marka Bilinirliği
 2. Yeni Müşteri Bulma
 3. Yeni Satış Kalemi Yaratma

Mutlu Müşteriler

Farklı sektörlerdeki farklı kurumsal yapılar ile doğru iletişimi kurmak sizi rakiplerinizden farklı hale getirecektir. Bu çerçevede doğru iletişim ve müşteri memnuniyeti ile sürdürülebilir ilişkiler kurmanızı sağlıyoruz.

 1. Doğru Müşter, Doğru İletişim
 2. Müşteri Memnuniyeti
 3. Raporlama, Geri Bildirim

Nasıl Katkı Sağlarız?

YENİ MÜŞTERİ BULMAK İÇİN HANGİ YOLLARI KULLANMALISINIZ
Her sektörde marka edinme süreçleri farklılık göstermektedir, ajanslarında güçlü yanlarını tespit edip farklı yöntemler ile yeni müşteri edinmeleri gerekir.
KURUMSAL FİRMA GÖRÜŞMELERİNDE NELERE DİKKAT ETMELİSİNİZ
Kurumsal firma dinamikleri ile ajans olarak faaliyet gösteren firmaların dinamikleri birbirinden farklılık göstermektedir. Bu nedenle doğru iletişim ve yaklaşım fark yaratacaktır.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ SAĞLAMAK İÇİN YAPMANIZ GEREKENLER
Her firma gibi ajanslarında kendi dinamikleri içerisinde müşteri memnuniyeti sağlamaları gerekir. Bunun için de çalıştıkları müşteri gruplarının ihtiyaçlarını iyi belirlemeliler.
AJANS SÜREÇLERİNİZİ NASIL İYİLEŞTİREBİLİRSİNİZ
İyi bir süreç yönetimi, hem zamandan kazanmanıza hem de iş kalitenizin artmasına olanak sağlar. Bu nedenle ajans içi süreçlerin en verimli hale getirilmesi gerekir.
EKİP KURARKEN NELERE ÖNCELİK VERMELİSİNİZ
Özellikle yeni nesil ile çalışan firmaların birbiri ile uyumlu çalışan ekiplere sahip olması gerekli. Bunun için de hem ekip kurarken hem de var olan çalışanları yönetirken çok yönlü düşünmek gerekir.

Toplantı yapalım mı?

  Blog

  Bizden Haberler

  08/03/2020
  Dijital Pazarlamada Ölçümleme
  Daha önceki yazılarımızda dijital pazarlamada 5 ana prensipten ve bunlardan hedefleme ve bütçe belirlemeden bahsetmiştik. Okumadıysanız; https://dijip.com...
  Daha Fazla
  22/02/2020
  Dijital Pazarlamada 5 Ana Prensip
  Dijital pazarlamayı geleneksel pazarlamadan ayıran en önemli fark, hedeflenebilen ve ölçülebilen pazarlama stratejilerinin, ürün ve servislere dijital mecr...
  Daha Fazla
  11/02/2020
  Mobilya Sektöründe – E-TİCARET
  E-ticaret, dünyada olduğu gibi ülkemizde de sahip olduğu potansiyeli her sektörde önemli bir büyüme ivmesine çevirmiştir. Mobilya sektörü yakın geçmişe kad...
  Daha Fazla
  Open chat
  X