Kurumsal Süreçler

Kurumsal süreçlerinizin iyileştirilmesi ile daha az enerji harcayarak daha fazla zaman ve kazanç elde edebilirsiniz. Bu amaçla aşağıdaki  konu başlıklarında size destek olabiliriz.

 1. Stratejik Yönetim
 2. Sunum Becerileri
 3. Süreç Yönetimi

Güçlü ve Mutlu Ekip

Bir şirketin başarılı olması, ekip çalışması ve ekibi etkin bir biçimde yönlendiren liderlerle mümkündür. Sizlere, doğru ekibi kurmanız ve ekibinizle sürdürülebilir, mutlu ilişkiler kurmanız için destek oluyoruz. 

 1. Ekip Kurmak
 2. Çalışan Memnuniyeti
 3. Performans Yönetimi

Satışa Destek

Zaman zaman iş körlüğü oluşur ve terzi kendi söküğünü dikemez hale gelebilir. Bu zamanlarda kendi marka bilinirliğinizi yaratmak ve satışlarınızı artırmanızda destek olmak için yanınızda oluyoruz.

 1. Marka Bilinirliği
 2. Yeni Müşteri Bulma
 3. Yeni Satış Kalemi Yaratma

Mutlu Müşteriler

Farklı sektörlerdeki farklı kurumsal yapılar ile doğru iletişimi kurmak sizi rakiplerinizden farklı hale getirecektir. Bu çerçevede doğru iletişim ve müşteri memnuniyeti ile sürdürülebilir ilişkiler kurmanızı sağlıyoruz.

 1. Doğru Müşter, Doğru İletişim
 2. Müşteri Memnuniyeti
 3. Raporlama, Geri Bildirim

Nasıl Katkı Sağlarız?

YENİ MÜŞTERİ BULMAK İÇİN HANGİ YOLLARI KULLANMALISINIZ?
Her sektörde marka edinme süreçleri farklılık göstermektedir, ajanslarında güçlü yanlarını tespit edip farklı yöntemler ile yeni müşteri edinmeleri gerekir.
KURUMSAL FİRMA GÖRÜŞMELERİNDE NELERE DİKKAT ETMELİSİNİZ?
Kurumsal firma dinamikleri ile ajans olarak faaliyet gösteren firmaların dinamikleri birbirinden farklılık göstermektedir. Bu nedenle doğru iletişim ve yaklaşım fark yaratacaktır.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ SAĞLAMAK İÇİN NELER YAPMALISINIZ?
Her firma gibi ajanslarında kendi dinamikleri içerisinde müşteri memnuniyeti sağlamaları gerekir. Bunun için de çalıştıkları müşteri gruplarının ihtiyaçlarını iyi belirlemeliler.
AJANS SÜREÇLERİNİZİ NASIL İYİLEŞTİREBİLİRSİNİZ?
İyi bir süreç yönetimi, hem zamandan kazanmanıza hem de iş kalitenizin artmasına olanak sağlar. Bu nedenle ajans içi süreçlerin en verimli hale getirilmesi gerekir.
EKİP KURARKEN NELERE ÖNCELİK VERMELİSİNİZ?
Özellikle yeni nesil ile çalışan firmaların birbiri ile uyumlu çalışan ekiplere sahip olması gerekli. Bunun için de hem ekip kurarken hem de var olan çalışanları yönetirken çok yönlü düşünmek gerekir.

Toplantı Yapalım Mı?

  Blog

  Bizden Haberler

  29/02/2024
  Dijital Pazarlamada AI: Stratejik Yolculuk
  Günümüz pazarlama dünyası, teknolojik gelişmelerin hız kesmeden devam ettiği bir çağda, markaların dijital varlıklarını güçlendirmek ve rekabet avantajı sağlamak için önemli bir itici güçle karşı k...
  Daha Fazla
  22/12/2023
  Fito Kozmetik ve Pazarlama Örneği
  Fito Kozmetik ve Pazarlama Örneği Marka strateji danışmanı olarak çalıştığım süre boyunca birçok farklı sektörle ilgili çalışma fırsatı buldum. Bu çalışmalardan ilgi çekici olanı ise fito kozmetik...
  Daha Fazla
  16/12/2023
  Marka Analizi Nasıl Yapılır?
  Marka analizi nasıl yapılır? Marka analizi, bir markanın güçlü ve zayıf yönlerini, pazar konumunu, tüketici algısını ve rekabet avantajlarını değerlendirmeyi amaçlayan kapsamlı bir inceleme süreci...
  Daha Fazla
  tr_TRTurkish