Kurumsal Süreçler

Kurumsal süreçlerinizin iyileştirilmesi ile daha az enerji harcayarak daha fazla zaman ve kazanç elde edebilirsiniz. Bu amaçla aşağıdaki  konu başlıklarında size destek olabiliriz.

 1. Stratejik Yönetim
 2. Sunum Becerileri
 3. Süreç Yönetimi

Güçlü ve Mutlu Ekip

Bir şirketin başarılı olması, ekip çalışması ve ekibi etkin bir biçimde yönlendiren liderlerle mümkündür. Sizlere, doğru ekibi kurmanız ve ekibinizle sürdürülebilir, mutlu ilişkiler kurmanız için destek oluyoruz. 

 1. Ekip Kurmak
 2. Çalışan Memnuniyeti
 3. Performans Yönetimi

Satışa Destek

Zaman zaman iş körlüğü oluşur ve terzi kendi söküğünü dikemez hale gelebilir. Bu zamanlarda kendi marka bilinirliğinizi yaratmak ve satışlarınızı artırmanızda destek olmak için yanınızda oluyoruz.

 1. Marka Bilinirliği
 2. Yeni Müşteri Bulma
 3. Yeni Satış Kalemi Yaratma

Mutlu Müşteriler

Farklı sektörlerdeki farklı kurumsal yapılar ile doğru iletişimi kurmak sizi rakiplerinizden farklı hale getirecektir. Bu çerçevede doğru iletişim ve müşteri memnuniyeti ile sürdürülebilir ilişkiler kurmanızı sağlıyoruz.

 1. Doğru Müşter, Doğru İletişim
 2. Müşteri Memnuniyeti
 3. Raporlama, Geri Bildirim

Nasıl Katkı Sağlarız?

YENİ MÜŞTERİ BULMAK İÇİN HANGİ YOLLARI KULLANMALISINIZ?
Her sektörde marka edinme süreçleri farklılık göstermektedir, ajanslarında güçlü yanlarını tespit edip farklı yöntemler ile yeni müşteri edinmeleri gerekir.
KURUMSAL FİRMA GÖRÜŞMELERİNDE NELERE DİKKAT ETMELİSİNİZ?
Kurumsal firma dinamikleri ile ajans olarak faaliyet gösteren firmaların dinamikleri birbirinden farklılık göstermektedir. Bu nedenle doğru iletişim ve yaklaşım fark yaratacaktır.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ SAĞLAMAK İÇİN NELER YAPMALISINIZ?
Her firma gibi ajanslarında kendi dinamikleri içerisinde müşteri memnuniyeti sağlamaları gerekir. Bunun için de çalıştıkları müşteri gruplarının ihtiyaçlarını iyi belirlemeliler.
AJANS SÜREÇLERİNİZİ NASIL İYİLEŞTİREBİLİRSİNİZ?
İyi bir süreç yönetimi, hem zamandan kazanmanıza hem de iş kalitenizin artmasına olanak sağlar. Bu nedenle ajans içi süreçlerin en verimli hale getirilmesi gerekir.
EKİP KURARKEN NELERE ÖNCELİK VERMELİSİNİZ?
Özellikle yeni nesil ile çalışan firmaların birbiri ile uyumlu çalışan ekiplere sahip olması gerekli. Bunun için de hem ekip kurarken hem de var olan çalışanları yönetirken çok yönlü düşünmek gerekir.

Toplantı Yapalım Mı?

  Blog

  Bizden Haberler

  24/01/2023
  Dijital Pazarlamanın Geleceği
  Dijital pazarlama gelecekte iş stratejilerinin vazgeçilmez bir parçası olmaya devam edecektir. Çünkü müşteriler internet ve dijital platformları kullanarak araştırma yapmakta ve satın alma kararlar...
  Daha Fazla
  23/11/2021
  İhracatta Dijital Pazarlama
  Dijital pazarlamanın bizim için en kıymetli tarafı, kuşkusuz ki dünyanın herhangi bir yerinde var olan hedeflediğimiz kişiye dijital pazarlama araçlarını kullanarak ulaşabiliyor olmamız. Yıllarc...
  Daha Fazla
  19/11/2021
  İhracatta Sosyal Medya Yönetimi
  Sence hedeflediğin ülkede hangi sosyal medya uygulamaları kullanılıyor? A- Instagram B- Facebook C- WhatsApp Bir çok kişi var olduğu ülkede popüler sosyal medya uygulamalarının her ülkede p...
  Daha Fazla
  19/03/2020
  En popüler iş uygulaması; LinkedIn
  Günümüzde artık teknolojinin de ilerlemesiyle sosyal medya kullanmayan kişi sayısı neredeyse yok denecek kadar azaldı. Bu durum da ister istemez çoğu işimizi bu sosyal ağlar üzerinden yapmaya itti ...
  Daha Fazla
  tr_TRTurkish