Corporate Processes

With the improvement of your corporate processes, you can gain more time and profit by consuming less energy. For this purpose, we can support you in the following topics.

 1. Strategic Management
 2. Presentation Skills
 3. Process management

Strong and Happy Team

The success of a company is possible with teamwork and leaders who lead the team effectively. We support you in establishing the right team and establishing sustainable and happy relationships with your team.

 1. Building a team
 2. Employee Satisfaction
 3. Performance management

Support for Sales

Occasionally, job blindness occurs and the tailor may become unable to sew his own clothes. During these times, we stand by you to create your own brand awareness and support you in increasing your sales.

 1. Brand awareness
 2. Finding New Customers
 3. Creating a New Sale Item

Happy Customers

Establishing the right communication with different corporate structures in different sectors will make you different from your competitors. In this context, we ensure that you establish sustainable relationships with correct communication and customer satisfaction.

 1. Right Customer, Right Communication
 2. Customer happiness
 3. Reporting, Feedback

Nasıl Katkı Sağlarız?

YENİ MÜŞTERİ BULMAK İÇİN HANGİ YOLLARI KULLANMALISINIZ
Her sektörde marka edinme süreçleri farklılık göstermektedir, ajanslarında güçlü yanlarını tespit edip farklı yöntemler ile yeni müşteri edinmeleri gerekir.
KURUMSAL FİRMA GÖRÜŞMELERİNDE NELERE DİKKAT ETMELİSİNİZ
Kurumsal firma dinamikleri ile ajans olarak faaliyet gösteren firmaların dinamikleri birbirinden farklılık göstermektedir. Bu nedenle doğru iletişim ve yaklaşım fark yaratacaktır.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ SAĞLAMAK İÇİN YAPMANIZ GEREKENLER
Her firma gibi ajanslarında kendi dinamikleri içerisinde müşteri memnuniyeti sağlamaları gerekir. Bunun için de çalıştıkları müşteri gruplarının ihtiyaçlarını iyi belirlemeliler.
AJANS SÜREÇLERİNİZİ NASIL İYİLEŞTİREBİLİRSİNİZ
İyi bir süreç yönetimi, hem zamandan kazanmanıza hem de iş kalitenizin artmasına olanak sağlar. Bu nedenle ajans içi süreçlerin en verimli hale getirilmesi gerekir.
EKİP KURARKEN NELERE ÖNCELİK VERMELİSİNİZ
Özellikle yeni nesil ile çalışan firmaların birbiri ile uyumlu çalışan ekiplere sahip olması gerekli. Bunun için de hem ekip kurarken hem de var olan çalışanları yönetirken çok yönlü düşünmek gerekir.

Toplantı yapalım mı?

  Blog

  Bizden Haberler

  08/03/2020
  Dijital Pazarlamada Ölçümleme
  Daha önceki yazılarımızda dijital pazarlamada 5 ana prensipten ve bunlardan hedefleme ve bütçe belirlemeden bahsetmiştik. Okumadıysanız; https://dijip.com...
  Daha Fazla
  22/02/2020
  Dijital Pazarlamada 5 Ana Prensip
  Dijital pazarlamayı geleneksel pazarlamadan ayıran en önemli fark, hedeflenebilen ve ölçülebilen pazarlama stratejilerinin, ürün ve servislere dijital mecr...
  Daha Fazla
  11/02/2020
  Mobilya Sektöründe – E-TİCARET
  E-ticaret, dünyada olduğu gibi ülkemizde de sahip olduğu potansiyeli her sektörde önemli bir büyüme ivmesine çevirmiştir. Mobilya sektörü yakın geçmişe kad...
  Daha Fazla
  Open chat
  X