Nasıl Katkı Sağlarız

MARKANIZIN DİJİTAL ORTAMDA DURUMUNU NASIL
Birbirinden farklı toollar kullanarak ve edindiğimiz tecrübe ile markanızın dijital ortamda ne durumda olduğunu analiz ederek sizinle paylaşıyoruz.
DİJİTAL PAZARLAMA ARAÇLARININ HANGİLERİNİ KULLANMANIZ GEREKİR
Dijital dünyada farklı amaçlar için kullanılan bir çok araç var. Bu araçların hangilerini ne şekilde kullanmanız gerektiğini tespit ediyoruz.
DİJİTAL PAZARLAMA STRATEJİNİZ NE OLMALI
Tüm süreçlerinizde olduğu gibi dijital pazarlama süreçlerinizde de bir stratejiniz olması gerekir. Bu stratejiği belirlerken marka hedefleri ve hedef kitle analizi ön planda olmalıdır.
YAPTIĞINIZ DİJİTAL PAZARLAMA ÇALIŞMALARININ DEĞERLENDİRMESİ NASIL OLMALI
Yapılan çalışmaların hedeflerinize ne kadar yaklaştığını saptamak çok önemli. Bu nedenle tüm çalışmaların sayısal dönüşlerini incelemeniz gerekir.
AJANSINIZIN YAPTIĞI ÇALIŞMALARI NASIL KONTROL EDEBİLİRSİNİZ.
Ajans iletişimini doğru sağlamak sizi başarıya götürür. Hem ajansa doğru brief vermek hem de sonuç raporlarını izlemek oldukça önemli.
Blog

Bizden Haberler

08/03/2020
Dijital Pazarlamada Ölçümleme
Daha önceki yazılarımızda dijital pazarlamada 5 ana prensipten ve bunlardan hedefleme ve bütçe belirlemeden bahsetmiştik. Okumadıysanız; https://dijip.com...
Daha Fazla
22/02/2020
Dijital Pazarlamada 5 Ana Prensip
Dijital pazarlamayı geleneksel pazarlamadan ayıran en önemli fark, hedeflenebilen ve ölçülebilen pazarlama stratejilerinin, ürün ve servislere dijital mecr...
Daha Fazla
11/02/2020
Mobilya Sektöründe – E-TİCARET
E-ticaret, dünyada olduğu gibi ülkemizde de sahip olduğu potansiyeli her sektörde önemli bir büyüme ivmesine çevirmiştir. Mobilya sektörü yakın geçmişe kad...
Daha Fazla
Open chat
X