%
Marka stratejin varsa, %45 zaman tasarrufu sağlarsın.
Marka stratejisi hazır olan bir firma, bu bilgileri kullanarak pazarlama faaliyetlerini daha hızlı ve verimli bir şekilde planlayabilir ve yürütebilir.
%
Doğru pazarlama planı ile bütçeni %75 daha verimli kullanırsın.
Pazarlamada doğru planlama yapmak, bütçe tasarrufu sağlamanın en etkili yollarından biridir. Doğru planlama ile, pazarlama faaliyetlerinin hedefe yönelik olarak yürütülmesi sağlanabilir. Bu sayede, pazarlama faaliyetlerinin maliyeti düşürülebilir.
%
Danışman ile çalışarak marka değerini %65 artırırsın
Marka danışmanları, markaların pazardaki konumunu daha iyi anlamalarına ve hedef kitlelerine daha etkili bir şekilde ulaşmalarına yardımcı olur. Bu sayede, markaların marka değerini artırmalarına yardımcı olurlar.

Neden? Bir Danışmanla Çalışmalısınız?

Planlı ve stratejik adımlar:

Markanızı analiz ederek, güçlü ve zayıf yönlerinizi belirlemenize yardımcı olurlar. Hedef kitlenizin ihtiyaçlarını ve isteklerini anlayarak, onlara ulaşmak için stratejiler geliştirirler. Bu stratejiler, marka bilinirliğinizi artırmaktan, yeni müşteriler kazanmaya kadar her şeyi kapsayabilir.

Uzun vadeli büyüme hedefi:

Markanın büyüme vizyonu doğrultusunda hazırlanan strateji ile, etkili iletişim ve pazarlama çözümleri sunarlar. Markanın kurumsal hedeflerine odaklanarak güçlü bir konum elde etmesine yardımcı olurlar. Bu sayede, marka değeri artırılırken aynı zamanda operasyonel verimlilik sağlanır, iş süreçleri optimize edilir ve uzun vadeli büyüme sağlanır.

Etkili ve verimli süreç yönetimi:

Farklı uzmanlık alanlarına sahip çeşitli ajanslarla uğraşmaktansa, tek bir danışmanla çalışmak daha etkin bir yönetim sağlar. Bu sayede, markalar iş süreçlerini daha düzenli ve ekonomik bir şekilde yürütebilir.

Toplantı Yapalım mı?

  Neler Yapıyoruz?

  Marka Danışmanlık Süreçleri

  Neler Yapıyoruz?

  Dijital Pazarlama Danışmanlık Süreçleri

  Eğitimler

  Dijital Pazarlama Eğitimleri
  100%
  Dijital pazarlama ile işlerinizi nasıl büyütebileceğinizi öğreneceksiniz.
  Satış Profesyonellerine LinkedIn Eğitimi
  100%
  LinkedIn ile satış süreçlerine nasıl destek olabileceğinizi öğreneceksiniz.
  E-İhracat Eğitimi
  100%
  E-İhracat nasıl yapılır nelere dikkat edilmeli.

  Blog

  Fito Kozmetik ve Pazarlama Örneği
  Fito Kozmetik ve Pazarlama Örneği Marka strateji danışmanı olarak çalıştığım süre boyunca birçok farklı sektörle ilgili çalışma fırsatı buldum. Bu çalışmalardan ilgi çekici olanı ise fito kozmetik...
  Daha Fazla
  Marka Analizi Nasıl Yapılır?
  Marka analizi nasıl yapılır? Marka analizi, bir markanın güçlü ve zayıf yönlerini, pazar konumunu, tüketici algısını ve rekabet avantajlarını değerlendirmeyi amaçlayan kapsamlı bir inceleme süreci...
  Daha Fazla
  tr_TRTurkish