Dijital pazarlama araçlarını dünyanın her köşesinde bulunan hedef kitlenize ulaşmak için kullanabilirsiniz. Bunun için dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, her ülkede var olan hedef kitlenize iletişim şekliniz ve kullanmanız gereken araçların doğru tespiti olmalıdır.

İhracatta Sosyal Medya Yönetimi

Ülkeden ülkeye değişen kullanıcı alışkanlıkları ve sosyal medya kullanım araçları nedeni ile marka stratejinizin iyi oluşturulması gerekir. Hangi ülkeye hangi sosyal medya araçlarını kullanarak pazarlama yapacağınız ve hedef kitlenizin sosyal medya mecraları ile olan etkileşimi, elde etmek istediğiniz sonuçlar için büyük önem taşır.

Hizmet Başvuru Formu

  İhracatta Dijital Pazarlama

  Dijital araçları kullanarak tüm dünyada sizi arayan yada hedef kitlenizde olan kişilere ulaşmanız mümkün. Burada önemli olan bütünleşik bir bakış açısına sahip olmanız ve bu araçlar ile farklı ülkelerdeki ürün, marka ve sektör hakkında bilgi edinmeniz. Hangi ürünün hangi ülkelerde tercih edilebilir olduğunu ve/veya markanızın bilinirliğini güçlendirme çalışmalarını dijital kanallar ile sağlayabilirsiniz.

  İhracatta Lead Oluşturma

  Yurtdışı pazarlama araçlarını kullanırken en önemli hedeflerimizden bir tanesi, ihracat satış ekiplerine lead oluşturmak ve onları hedef müşteri ile iletişime geçmelerine olanak sağlamak. Bunu hem Google araçları ile hem sosyal medya araçları ile yapmak mümkün. Bunlarla beraber, marka ile oluşturulan farklı dijital kurgular ile lead toplamak satışa giden yolda büyük avantaj sağlamaktadır.

  Dijip ile yaptığımız dijital reklam faaliyetleri sayesinde Fales markasının yurtdışında bilinirliğinin artmasını ve satış kanalları açılmasını sağlamış olduk.
  Gülden Şenolan - Marka Yöneticisi
  tr_TRTurkish