Profesyonel İş ağınızı Kurdunuz mu?

Profesyonel kimliğinizi ve ağınızı oluşturuyor,
bağlantılarınız ile iş üretmenizi sağlıyoruz.

Profesyonel İş Ağınızı Geliştirin

Bireysel LinkedIn Hesap Yönetimi

Profesyonel hayatın parlayan sosyal medya aracı LinkedIn hesabınızın yönetimi profilinizin daha fazla görüntülenmesine olanak sağlar.

Doğru bir optimizasyon işlemi ile sizi arayan kişiler tarafından hızlı şekilde bulunabilir ve iş aradığınızda işe alım uzmanlarının karşısına ilk sayfada çıkabilirsiniz.

Eğer bir markanın yöneticisi iseniz, düşünce liderliği yapma hedefinizde profesyonel bir LinkedIn profilinizin olması sizi öne taşır. Her birey, bir markadır. Kişisel markanızı yaratırken lider profillerden biri olmak sizin elinizde.

Kurumsal Hedeflerinize Ulaşın

Kurumsal LinkedIn Hesap Yönetimi

Rakiplerinizin önüne geçmeniz ve farkınızı yansıtmanız için farklı mecralarda karşılarına çıkmanız gerekir.

Kurumsal web sitelerine yapılan ziyaretlerin %64’ünden fazlasının Linkedln üzerinden gerçekleşiyor. Bu nedenle LinkedIn kurumsal sayfanızın olması kaçınılmaz.

Profesyonel olarak hazırlanmış görsel ve metin içerikler ve kalitenizi yansıtmak için optimize edilmiş kurumsal sayfanız ile hedef kitlenizin önüne çıkıp fark yaratabilirsiniz.

LinkedIn ile
profesyonel ağınızı oluşturup
daha çok işe imza atmak ister misiniz?

Başvuru Formu

  Blog

  Bizden Haberler

  08/03/2020
  Dijital Pazarlamada Ölçümleme
  Daha önceki yazılarımızda dijital pazarlamada 5 ana prensipten ve bunlardan hedefleme ve bütçe belirlemeden bahsetmiştik. Okumadıysanız; https://dijip.com...
  Daha Fazla
  22/02/2020
  Dijital Pazarlamada 5 Ana Prensip
  Dijital pazarlamayı geleneksel pazarlamadan ayıran en önemli fark, hedeflenebilen ve ölçülebilen pazarlama stratejilerinin, ürün ve servislere dijital mecr...
  Daha Fazla
  11/02/2020
  Mobilya Sektöründe – E-TİCARET
  E-ticaret, dünyada olduğu gibi ülkemizde de sahip olduğu potansiyeli her sektörde önemli bir büyüme ivmesine çevirmiştir. Mobilya sektörü yakın geçmişe kad...
  Daha Fazla
  Open chat
  X