LinkedIn, her geçen yıl büyüyen, dünyanın en büyük profesyonel sosyal iletişim ağıdır.

 1. LinkedIn’i aktif kullanan bireyler kariyer hedeflerine hızlıca ulaşabilir, kişisel markalarını ve potansiyel imajlarını daha güçlü hale getirebilirler.
 2. LinkedIn’i aktif kullanan işletmeler ise, kurumsal hedeflerine ulaşmada, işlerini büyütmede ve markalarının bilinirliğini artırmada kullanabilir, hatta gelişmiş özellikleri ile satış rakamlarını büyütebilirler.

Bireyler İçin LinkedIn Yönetimi

LinkedIn Bireysel Profil Düzenleme & Optimizasyon Yönetimi sürecinde, amacınıza yönelik bir LinkedIn profil hesabı oluşturuluyor. Bu şekilde profiliniz, ulaşmak istediğiniz hedeflere uygun ve kişisel markanıza değer katan bir görünüme kavuşuyor. Ardından yapılan optimizasyon süreci kapsamında seçilen anahtar kelimelere göre hem platformda hem de arama motorlarında bulunurluğunuzu artırma çalışmaları yapılıyor. Sizin için hazırlanan görsel ve metin içerikler ise planlanan takvim çerçevesinde onayınız ardından paylaşılır.

Hizmet Başvuru Formu

  İşletmeler İçin LinkedIn Yönetimi

  LinkedIn Şirket Sayfası Yönetimi & Optimizasyon süreci, şirket sayfanızın oluşturulması, mevcut sayfanın yeniden düzenlenmesi ile başlar. Ardından, kurumsal kimliğinize uygun banner görsellerinin oluşturulması ve içerik tasarım konseptlerinin oluşturulması geliyor.

  Ürün ve hizmetlerinizi tanıtımını yapan, sektörünüze ve şirket kültürünüze uygun, pazarlama hedeflerinize yönelik hazırlanan aylık içerik takvimi ile de sürdürülebilir bir iletişim sağlamış oluyoruz.

  LinkedIn hesap optimizasyonu süreci ise, platformda ve arama motorlarında şirketinizin bulunurluğunu artıracak anahtar kelimelerin ve grupların belirlenmesi, en çok kullanılan etiketlerin belirlenmesi ve bu kapsamda paylaşımların yapılarak, sayfanın performans analizinin aylık olarak raporlanmasını kapsar.

  Satışa Destek LinkedIn Süreç Yönetimi

  LinkedIn hesabınızı, LinkedIn’in sağlamış olduğu farklı araçlar sayesinde geliştirebilir ve satış süreçlerinize destek amaçlı kullanabilirsiniz. Satış potansiyellerinizi artırmak ve hedef müşterilere ulaşmak için yürütülen bu süreç ile hem sektörün ilgili kişileri ile ilişki geliştirebilir hem de satış rakamlarınızı artırabilirsiniz. Direk hedeflenen bireyler ile  gerçekleşecek olan planlı ve sürekli kurulan birebir iletişim süreçleri sizi sektörünüzde ve cirolarınızda üst noktalara taşır.

  tr_TRTurkish