Dijital dünyada yer alan işletmeniz/mağazanız sahip olduğunuz web sitesidir. Dolayısı ile web sitenizin sizi doğru ifade etmesi gerekir.

Kurumsal Web Sitesi

Kurumsal web sitesi; işletmenizin kimliği ile uyumlu öğeleri ön plana çıkaran, hedef kitlenize, hizmetlerinize ve hedeflerinize uygun planlanmış bir alt yapıya ve tasarıma sahip olmalıdır. Bir web sitesinin, sizi hedeflerinize taşıması için hem teknik hem tasarım hem de içerik bakımından iyi kurgulanmış olması gerekir. Site hızınızın yüksek olması ve arama motorlarına uygun bir site alt yapısının oluşturulması Google sıralamanız için kıymetlidir. bunun için doğru bir menü ve URL yapısı oluşturulması gerekir.

Hizmet Başvuru Formu

  Kurumsal Site Tasarımı

  Kurumsal site tasarımlarında en çok dikkat edilmesi gereken konu, kullanıcının site içerisinde gezerken iyi bir deneyime sahip olması sağlanmalıdır. Bu nedenle web sitesi tasarımı sürecinde, kullanıcıların sitede rahatça dolaşması ve sitede daha uzun süre kalması site içeriklerine daha rahat ulaşması gibi deneyim odaklı iyileştirmeler amaçlanır.

  Tüm bunları dikkate alarak, hedef kitlenize, kurumsal kimliğinize, misyon ve vizyonunuza en uygun tasarımı belirleyerek. Kullanıcı deneyimine uygun site tasarımı gerçekleştirmekteyiz.

  Kurumsal Site Yapım Süreçleri

  1. Var olan sitenin URL yapısının çıkarılması ve durum tespiti
  2. Tasarım dilinin seçilmesi, hedef kitle, kimlik ve hedeflere uygun tasarımın belirlenmesi
  3. SEO’ya uyumlu link ve menü yapısının oluşturulması
  4. Site ve sayfa yapısının oluşturulması
  5. İçerik düzenin oluşturulması ve içerik girişlerinin yapılması.
  6. Ölçümleme kodlarının eklenmesi.
  7. Site güvenliğinin sağlanması.
  8. Mini site eğitim videolarının iletilmesi ve site teslimi.
  Fales web sitesinin yapım süreci çok hızlı ve sorunsuz ilerledi. Hem markamızı iyi anlatan, hem de hedef kitlemiz ile doğru iletişimi sağlayan bir siteye sahip olduk. Müşterilerimiz sitemizden bilgi almaktan çok memnun.
  Gülden Şenolan - Marka Yöneticisi
  tr_TRTurkish