Dijital ortamların birçok yerinde bulunan reklam alanlarını hedef kitlenize ulaşabilmek ve KPI’larınızı gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz. Dijital reklam araçları markalara uygun maliyetlerle risk almadan pazarlama olanağı sağlayan önemli bir dijital pazarlama aracıdır.

Dijital Reklamların; Arama Motoru Reklamları, Sosyal Medya Reklamları, Görüntülü (Banner) Reklamlar, Programatik Reklamcılık gibi alt başlıkları bulunur.

Arama Motoru Reklamları (SEM)

Arama motoru reklamları, arama motorunda yapılan aramalarda ve diğer dijital mecralarda hedef kitlenize hızlıca ulaşmanızı sağlayan reklam türüdür.

Performans pazarlama, marka bilinirliği, kullanıcı etkileşimi, lead toplama ve internette satış gibi sonuçlara imkan tanır. Doğru hedef kitleye, doğru reklam içeriği ile ulaşarak, üyelik, indirme, video izleme, satın alma davranışına yönelme sonuçlarının oluşması ile performans pazarlama amacına ulaşmış olur.

Hizmet Başvuru Formu

  Google Ad Hesap Yönetimi Süreci

  Sağladığımız hizmet, reklam hedeflerinize ulaşabilmek için reklam kampanyaları hazırlayıp, bu kampanyaların en etkili dönüş sağlayabilmesine yönelik optimizasyon çalışmalarını kapsamaktadır.

  1. Google Ad Hesap Kurulumu
  2. Anahtar Kelime Tespiti
  3. Kampanya Kurgusunun Oluşturulması
  4. Reklam Gruplarının Oluşturulması
  5. Reklam Optimizasyonu
  6. Negatif Anahtar Kelimelerin Takibi
  7. Aylık Raporlama

  Programatik Reklamcılık

  Dijital dünyanın olanaklarını kullanarak, pazarlamanın hızlı ve etkin yapılmasına olanak sağlayan bir dijital reklam modelidir. Bu reklam modelinde reklam içeriğinin doğrudan ilgili kullanıcıya ulaşması ile reklam verenlere daha etkin bir hizmet sunulması sağlanır.

  Bu yöntemle, reklam içeriğinin doğrudan ilgili kullanıcıya erişmesi için internet ortamındaki verilerin takibi sağlanır. Hızı ve akıllı teknolojileri buluşturan programatik reklam, yayıncılar, reklam verenler ve ajanslar için de birçok avantajı bir arada sunar.

  tr_TRTurkish