Merhaba

Gülden Şenolan

Gülden Şenolan, Lisede Grafik Tasarım eğitimi sonrasında, Işık Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde Endüstri Ürünleri Tasarımı alanında başarı bursuyla mezun oldu. 12 yıldır Pazarlama alanlarında kariyerine odaklanan Şenolan, Altınbaş Üniversitesi’nde Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetimi Yüksek Lisans programını tamamlayarak Marka Yönetimi konusunda uzmanlaştı.

Çalıştığı firmalarda, yapı sektöründen kozmetiğe, dekorasyondan reklama çeşitli sektörlerde beş markanın stratejilerini oluşturdu, bir markanın gelişimine katkı sağladı ve iki markanın oluşturulmasında yönetimsel süreçlerde yer aldı. Şenolan, girişimci markalara planlama ve büyüme konularında rehberlik ederek deneyimlerini paylaşıyor, çalışan markası ve sürdürülebilir marka çalışmalarına devam ederek, ilham kaynağı olma misyonunu sürdürüyor.

Merhaba

Vuslat Büşra Başaran

Vuslat Büşra Başaran, Ataköy Kültür Lisesi’nden mezun olduktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Cevher Hazırlama Mühendisliği Bölümü’nde Lisans eğitimini tamamladı.

Mezuniyeti ile birlikte kariyerine satış ve pazarlama bölümlerinde başladı. Ardından İstanbul Bilgi Üniversitesi Pazarlama İletişimi yüksek lisansını tamamladı. Çalışma hayatına Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı ve Performans Pazarlama departmanlarında devam etti.

Uzmanlıkları arasında Google Ads ve Facebook Meta bulunmaktadır.

Kariyerine Dijital Pazarlama alanında devam eden Vuslat Büşra Başaran, şu an Dijip Eğitim ve Danışmanlık Firması bünyesinde Dijital Pazarlama Uzmanı olarak kariyerini sürdürmektedir.

Merhaba

Kübra Kanber

1988 yılında Kocaeli’de dünyaya geldi. Gölcük İhsaniye Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi Matematik Bölümü’nde okudu.

Üniversite hayatında başladığı SEO yolculuğuna sırasıyla Emboodo, Sempeak ve halen devam ettiği SEM ajansları ile tecrübe edindi.

Yaklaşık 8 yıllık SEO tecrübesi ile birlikte 100’e yakın markaya SEO danışmanlık hizmeti vererek dijital dünyayı yakından takip etme şansına sahip oldu. Çalıştığı markaların yapısı gereği; e-ticaret, content, market-place ve corporate sitelerin tamamında tecrübe edindi.

Temel Düzey SEO
95%
SEO sürecini sağlıklı şekilde yönetebilmen bu eğitimle mümkün.
İleri Düzey SEO
90%
SEO Alanında uzmanlaşmak mı istiyorsun?
Merhaba

Ali Önder

1986 İstanbul doğumlu. İstanbul Üniversitesi Felsefe bölümü lisans ve yüksek lisan mezunu. Kültür Üniversitesi İletişim Sanatları bölümünde sosyal medya ve reklam üzerine yüksek lisans yaptı. 10 yıldır stratejist ve metin yazarı olarak çalışmakta.

Farklı ajans bünyelerinde ekipleriyle birlikte yerli ve yabancı birçok firmaya sosyal medya ve proje desteği sağladı; ödüller kazandı. Birçok farklı platformda dijital dünya ve sosyal medya hakkında yazarlık yaptı.

Şu an Komünite Dijital Reklam Ajansının kurucusu ve ekip direktörü konumunda;  dijital dünyayla ilgili yazılar yazmaya devam ediyor aynı zamanda felsefe-sanat bloğu Felsefe Bilim’in de sahibi ve yazarı.

Sosyal Medya Uzmanlığı
90%
Sosyal medya uzmanı olamak için temel taşlar atılıyor.
LinkedIn Eğitimi
80%
LinkedIn'i etkin kullanmak nasıl mümkün?
Merhaba

İbrahim Akşen

1989 yılında Bursa’da doğdu. Malzeme Bilimi ve Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra tekstil, otomotiv ve danışmanlık sektörlerinde yönetim sistemleri üzerine çalıştı. 2010 yılından bu yana destek verdiği dijital pazarlama alanında, Emlakjet, Estetik International gibi yüksek bütçeli firmalarda dijital pazarlama uzmanı olarak çalıştı.

2019 yılında ROIBLE dijital performans ajansını kurdu. Silk and Cashmere, Smartpro Akademi, Quzu gibi pek çok markaya, başta SEO olmak üzere SEM, sosyal medya pazarlama ve özel yazılım hizmetleri sunmaktadır.

İnternet Reklamları ile Satışları Artırma
95%
Performans Pazarlama ile daha çok kişiye ulaş.
Merhaba

Cenk Erbil

1973 İstanbul doğumlu olan Hasan Cenk Erbil, 1995 yılında çalışmaya başladığı Eczacıbaşı Ekom Dış Ticaret A.Ş. firmasında finans bölümünde sorumluluklar alıp bir çok görevi başarıyla yürütmüş ve yönetmiştir.

Bu kurumda edindiği yaklaşık 25 yıllık deneyimlerini, eğitim ve danışmanlık projelerinde katılımcılara aktarmaktadır.

Alacak Sigortası, Dış Ticaretin Finansmanı, Hazine işlemleri ve yurt dışında yerleşik firmalardan alacakların tahsili ile ilgili uzmanlığını hali hazırda ihracatçı kuruluşlarla paylaşmaktadır.

T.EximBank İhracat Alacak Sigortası
90%
Yurtdışı alacak sigortaları hakkında her şey bu eğitimde.
tr_TRTurkish