Önce Marka Analizi

İşletmeniz pazar rakipleriniz karşısında ne kadar prestijli? Hemen formu doldurun, markanızı ücretsiz analiz edelim!

Marka Analiz Formu

  Neler sunuyoruz?

  İşiniz büyük ya da küçük olsun. Yenilikçi olmak her zaman katma değer sağlar.
  Markanızı bütünlemesine analiz ediyor
  en güçlü servislerimiz ile değerli hale getiriyoruz.

  Marka Analizi

  Doğru çözümler, doğru bir analiz ile başlar. Markanız için oluşturacağımız tüm strateji ve planlama çalışmalarından önce markanızı analiz ediyor ve ihtiyaçları birlikte belirliyoruz.

  Yaratıcı Strateji

  Marka veya ürün hakkında ne şekilde bir iletişim kurulacağını, planlamanın yanında bu iletişimin nasıl sağlanacağını belirlemek gerekiyor. Yaratıcı stratejiler geliştirerek, mesajınızın hangi kitleye nasıl iletileceğini planlıyoruz.

  Kreatif Fikir

  Herkesten bir adım önde olmak, rakiplerinize fark yaratmak istediğinizi biliyoruz. Kreatif Fikir çalışmalarımızla daha önce duyulmamış, yapılmamış, ve hatta denenmemiş olanlarla size fark yaratan çözümler üretiyoruz.

  İçerik

  Bir markanın ilk adımlarında en önemlisi, iletişimi sürekli hale getirecek doğru ve markaya uygun içerik çalışmalarıdır. Markanızı kişiselleştirecek ve kimlik kazandıracak içerikler ile güçlendiriyoruz.

  Tasarım

  Tasarım bütün çalışmalarımızın en temel noktasındadır. Ortaya çıkacak tüm fikirlerin ve içeriklerin doğru iletişim tasarımı çalışmalarıyla gerçekleştiriyoruz. Markanın duruşunu belirliyor ve doğru mesajın iletilmesini sağlıyoruz.

  Marka Yönetimi

  Markanın ortaya çıkması önemli bir adım ancak, ileriye dönük devamlılık da bir o kadar başarının anahtarı. Marka yönetimiyle, şirketinizi doğru mecralarda ve doğru bir şekilde yer almasını sağlıyoruz. Markanızın bütünlüğünü oluşturacak içerikleri, etkinlik ve kampanya tasarımlarını planlayarak şirketinizin ilk adımlarını sağlam atmasını sağlıyoruz.

  Kampanya Yönetimi

  Günümüzde dijital pazarlama araçları ve teknikleri her markanın temel ihtiyaçları haline geldi. Hedef kitle ile marka arasındaki ilişkiyi dijital pazarlama araçları ile iyi yönetmek her firma için hayati önem taşıyor. Bizler, markanın ve ürünün doğru hedef kitleye ve elde edilmek istenen KPI’lara ulaşmasını sağlıyoruz.

  Sunum

  Online veya birebirde, kendinizi yeni bir kitleye anlatırken iyi bir izlenim yaratmak için tek şansınız var. Kurumsal veya bireysel iletişimde algı yönetimini iyi yapabileceğiniz, kullanışlı, estetik ve ürünü en iyi şekilde anlatan tasarımlar dizayn ediyoruz.

  Teknoloji

  Teknoloji hızlı gelişiyor ve ayak uydurabilen markalar daha hızlı yol alıyor. Bizler de yaptığımız tüm işlerde, iş ihtiyaçlarınızı karşılamak için modern ve işlevsel web uygulamalarını en son teknolojiler ile geliştiriyoruz. Firmanızın dijital ortamlarda en doğru şekilde iletişim kurabilmesi için kurumsal sitenizden, mobil uygulamalarınıza kadar tüm yazılım ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.
  tr_TRTurkish